grecja1

Marzy Ci się podróż pełna niespodzianek i niezapomnianych wrażeń? Poznaj trzy wyjątkowe destynacje z pomocą ekspertów podróży – Klaus Btiga i Andreasa Drouve. Przewodniki Marco Polo zabiorą Cię w podróż po najpiękniejszych zakątkach Grecji kontynentalnej, Korfu i Portugalii. Zostań oczarowany bogactwem kulturowym, malowniczymi widokami i lokalną atmosferą, która sprawi, że poczujesz się jak w domu, gdziekolwiek się znajdziesz!

Grecja kontynentalna – Klaus Btig

Zaplanuj swoją podróż do Grecji kontynentalnej z przewodnikiem Marco Polo autorstwa Klausa Btiga. Poznaj piękne plaże, starożytne świątynie, dzikie wąwozy i wiele innych atrakcji tego fascynującego kraju. Dzięki praktycznym wskazówkom i sugestiom autorów, nie przegapisz żadnej ważnej atrakcji ani wydarzenia. Przewodnik – Grecja kontynentalna – Klaus Btig to nie tylko zbiór praktycznych informacji, ale także inspirujący przewodnik po greckiej kulturze i tradycjach.

Korfu – Klaus Botig

Przewodnik – Korfu – Klaus Botig, zabierze Cię w podróż po jednej z najpiękniejszych greckich wysp. Odkryj tajemnicze zakamarki, malownicze zatoczki i urokliwe miasteczka, które zachwycą Cię swoim urokiem i atmosferą. Dzięki praktycznym wskazówkom dotyczącym zakwaterowania, restauracji i atrakcji turystycznych, Twoja podróż będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Portugalia – Andreas Drouve

Przewodnik – Portugalia – Andreas Drouve, to klucz do odkrywania najpiękniejszych zabytków, niebanalnych miejsc i niezapomnianych przygód w tym fascynującym kraju. Poznaj tajemnicze zakamarki Lizbony, urokliwe wybrzeża Algarve i magiczne miasteczka na północy kraju. Dzięki praktycznym wskazówkom i sugestiom autorów, Twoja podróż po Portugalii będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Podsumowanie: Odkryj Świat z Przewodnikami Marco Polo!

Podróże to nie tylko podróżowanie z punktu A do punktu B – to również odkrywanie nowych kultur, tradycji i miejsc, które zapadną Ci w pamięć na długo. Dzięki przewodnikom Marco Polo odkryjesz magiczną Grecję, malownicze Korfu i urokliwą Portugalię w sposób, o jakim dotąd tylko marzyłeś. Ruszaj w drogę i pozwól się ponieść magii podróży z Marco Polo!

By akte