Akustyczna folia ogrodzeniowa na zewnątrz – trzymaj się z dala od hałasu

ladne-ogrodzenia-galeria
ogrodzenia-dzwiekochlonne

Posiadanie akustycznego ogrodzenia na zewnątrz pomoże Ci utrzymać hałas. Niezależnie od tego, czy chcesz postawić akustyczne ogrodzenie na zewnątrz dla swojego ogrodu, czy też zablokować hałas z zewnątrz domu, masz wiele możliwości.

Elementy blokujące dźwięk zwalczają dźwięk dźwiękiem

Tworzenie akustycznego ogrodzenia owinąć na zewnątrz to świetny sposób, aby zmniejszyć hałas na zewnątrz, zwłaszcza jeśli mieszkasz w hałaśliwym sąsiedztwie. Może również pomóc Ci zablokować przenoszenie hałasu między nieruchomościami.

Najlepszym sposobem na stworzenie akustycznego ogrodzenia jest zainstalowanie wysokiej jakości ogrodzenia dźwiękoszczelnego. Ważne jest, aby wybrać ogrodzenie, które będzie trwałe i będzie w stanie wytrzymać elementy. Dobrym wyborem jest również wysokiej jakości ogrodzenie akustyczne. Możesz również dodać barierę dźwiękoszczelną do ogrodzenia akustycznego.

Wygłuszanie nie zawsze jest łatwe, ale jeśli wiesz, co robisz, nie jest to tak trudne, jak się wydaje. Pierwszym krokiem jest znalezienie linii terenu między źródłem a odbiornikiem. Jeśli istnieją luki między ogrodzeniem a drzewami, będą one wpuszczać dźwięk.

Dobry płot powinien mieć około 8 stóp wysokości i co najmniej 4 razy więcej niż odległość między źródłem a odbiornikiem. Aby stworzyć solidną barierę dźwiękoszczelną, będziesz chciał uszczelnić wszystkie pęknięcia i otwory. Odbywa się to za pomocą nietwardniejącego uszczelniacza akustycznego.

Najlepsza folia ogrodzeniowa akustyczna jest również najbardziej odporna na wodę. Powinna być również odporna na promieniowanie UV, co oznacza, że przetrwa ostre słońce acoustic fencen. Ponadto, dobra folia ogrodzeniowa powinna mieć możliwość czyszczenia i mycia. Może to być zrobione przez właściciela domu lub przez profesjonalistę.

Ogrodzenie, które jest prawdziwą miarą najlepszej akustycznej folii ogrodzeniowej to takie, które zablokuje wszystkie najważniejsze hałasy. Ogrodzenie, które jest wyższe będzie lepsze do blokowania hałasu komunikacyjnego.

Folia ogrodzeniowa, która jest wielkości piłki nożnej nie zrobi wiele. Będziesz chciał szukać folii ogrodzeniowej, która obejmuje co najmniej 150mm ogrodzenia, i że rozciąga się aż do ziemi. Jeśli wybierzesz folię ogrodzeniową, która jest zbyt mała, może skończyć się patrząc jak tania imitacja.

Wybór akustycznej folii ogrodzeniowej, która ma odpowiedni rozmiar dla Twoich potrzeb, jest dobrym pierwszym krokiem. Następnie wybierz najlepsze ogrodzenie, które pasuje do Twojego budżetu i potrzeb.

ASC SoundFence

Posiadanie owijki ASC SoundFence zainstalowanej na ogrodzeniu podwórka może sprawić, że dom będzie spokojnym miejscem do odpoczynku. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz pompę ciepła lub centralny system klimatyzacji. Dzieje się tak, ponieważ ASC SoundFence jest zaprojektowany tak, aby pochłaniać dźwięk po obu stronach ogrodzenia.

Jak można się spodziewać, trzeba zainwestować w jakości stali i górnej linii ogrodzenia owijania do wykonania pracy. To może być trudne zadanie, zwłaszcza jeśli nie masz wymaganych umiejętności pod ręką. Z tego powodu, będziesz chciał zadzwonić do ekspertów. Za opłatą, będą one zainstalować swój płot dla Ciebie i zapewnić Państwu kompletny zestaw instrukcji. Po instalacji, będziesz miał solidną i wytrzymałą barierę, która może być zazdrością swojej okolicy.

System ASC SoundFence nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu, ale jeśli uda Ci się dostać w swoje ręce jeden z tych cudów, wyniki będą niczym innym, jak tylko inspiracją. ASC nie jest ograniczony tylko do podwórka, może być również zainstalowany na otwartych stronach pompy ciepła. Możesz również zakupić rozwiązanie na miarę dla swojego domu lub firmy. ASC może pomóc Ci zaprojektować odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

ASC nie jest jedynym producentem ASC SoundFence, ale jeśli nie masz budżetu, aby wydłubać dla jednego z tych złych chłopców, istnieje kilka innych producentów, które produkują wysokiej jakości, dźwięk ogrodzenia dowód. To może pomóc chronić swój dom przed ostrym słońcem akustycznym fencen. Posiadanie ASC SoundFence owinąć na swojej własności może również pomóc chronić swoją rodzinę od strasznego gosposi. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz dzieci lub starszych krewnych mieszkających w swoim domu. Ponadto, ASC to solidna inwestycja, która zwraca się z czasem.

ASC SoundFence to godny dodatek do każdej posesji. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli mieszkasz w obszarze, w którym poziom hałasu jest prawdziwym problemem. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo nowego ogrodzenia, czy tylko dodatkowej prywatności, ASC może w krótkim czasie dostarczyć kompletne rozwiązanie.

Jakustycznie chłonny

Uzyskanie akustycznej okładki ogrodzenia na zewnątrz może być niedrogim sposobem na zablokowanie hałasu ze źródeł poza domem. Produkt wysokiej jakości może zmniejszyć dźwięk nawet o 30 decybeli.

Możesz użyć akustycznej folii ogrodzeniowej, aby zablokować hałas ze źródeł zewnętrznych, takich jak zwierzęta i dzieci. Możesz również użyć masztachety do białego szumu, aby zamaskować hałas. Jednak te urządzenia działają tylko przez krótki czas i mogą być niebezpieczne dla małych dzieci.

W przypadku mniejszych powierzchni można zastosować barierę akustyczną Jakoustic Reflective. Jest ona zbudowana z desek drewnianych w kształcie litery V, które zazębiają się, tworząc płaską powierzchnię minimalizującą szczeliny. Panele te mogą zredukować hałas nawet o 28 decybeli. Panele są dostępne w czterech wysokościach.

W przypadku większych przestrzeni, bariera akustyczna Jakoustic Absorptive jest przeznaczona do blokowania hałasu wewnątrz domu. Bariery te zbudowane są z ciężkich, struganych desek drewnianych, które u podstawy wzmocnione są stalową szpilką. Są one również pokryte absorpcyjnym włóknem mineralnym. Warstwa pochłaniająca będzie skierowana w stronę źródła hałasu.

Bariery Jakoustic mogą być instalowane na wysokości do czterech metrów. Są idealne dla budynków komercyjnych, a także nieruchomości mieszkalnych. Posiadają również znak CE, dzięki czemu spełniają normy drogowe. Mogą być instalowane wokół torów kolejowych, a także wokół obiektów rekreacyjnych.

Jakoustic Reflective to niedroga alternatywa dla standardowych paneli ogrodzeniowych w ogrodzie. Jest również lżejszy od normalnych specyfikacji. Jest powszechnie stosowany w pubach, restauracjach i nieruchomościach mieszkalnych. Bariery te są również idealne do zastosowań, które wymagają niskiego lub umiarkowanego obciążenia wiatrem.

Ogrodzenia absorpcyjne Jakoustic wykonane są z chłonnych włókien mineralnych i włókien Rockwool. Panele te są również stabilne na promieniowanie UV i oceniane jako pochłaniające i blokujące dźwięk. Dostępne są w czterech wysokościach i mają grubość 1,3 cala.

Dla zwiększenia wydajności dostępna jest bariera akustyczna Jakoustic Plus. Zbudowana jest z membrany ochronnej i warstwy chłonnej po jednej stronie. Warstwa pochłaniająca posiada dodatkową warstwę włókien mineralnych. Ta dodatkowa absorpcja ma na celu zmniejszenie hałasu nawet o 32 decybele. Bariery Jakoustic Plus są idealne do zastosowań, gdzie hałas jest skoncentrowany lub gdzie źródło hałasu jest ograniczone.

Liście HD Ogrodzenie akustyczne

Korzystając z najnowszego materiału HD folia acoustifence, można łatwo i skutecznie chronić swój dom przed hałasem zewnętrznym. Materiał ten sprawdził się w wielu wymagających zastosowaniach, takich jak place budowy, hałas drogowy i przemysłowy. W rzeczywistości, materiał ten otrzymał nagrody w brytyjskiej Izbie Gmin za swoje zdolności tłumienia dźwięku. Ponadto można wybierać spośród wielu malowniczych ilustracji, co czyni ten produkt idealnym wyborem dla projektów krajobrazowych.

Oprócz atrakcyjnych nadruków na liściach, materiał ten można łatwo zamontować na każdym ogrodzeniu lub konstrukcji. Jest on również odporny na promieniowanie UV, pleśń i łatwy do czyszczenia. W 100% nadaje się do recyklingu. Materiał posiada współczynnik STC na poziomie 28. Jest dostarczany w odcinkach o długości sześciu stóp i grubości jednego cala, dzięki czemu można go łatwo zainstalować na każdym ogrodzeniu lub konstrukcji. Możesz również wybrać zielony, czarny lub 3-D foliage.

Produkt jest doskonałym wyborem dla projektów mieszkaniowych lub komercyjnych. Jest łatwy w montażu i oferuje wysoką blokadę dźwięku STC. Folia HD Acoustifence jest wykonana tak, aby wytrzymać obciążenie wiatrem powyżej 200 mph, co czyni ją idealnym wyborem do użytku zewnętrznego. Folię można również zawiesić na istniejącej konstrukcji. Można je również łatwo przymocować do większości typów ogrodzeń, w tym do ogrodzeń z ogniw łańcucha, drewna lub winylu. Można również zdecydować się na wzmocnienie ogrodzenia Acoustifence za pomocą przelotek. Można nawet zakupić Acoustifence w rolkach.

Wreszcie, Acoustifence jest produktem wolnym od baru. Jest on oparty na akrylowym lateksowym winylu. Ma zastrzeżoną formułę, która pozwala mu się zginać przy pewnych częstotliwościach. Można go malować, wiercić lub wzmacniać za pomocą przelotek, aby zwiększyć jego wytrzymałość. Jest dostępny w kolorze czarnym i zielonym, i jest dostarczany w odcinkach o długości sześciu stóp, o grubości jednego cala, w kształcie rolki. Może być stosowany w każdym zastosowaniu mieszkalnym lub komercyjnym. Jest łatwy w instalacji, elastyczny i opłacalny. Materiał został przetestowany w certyfikowanych laboratoriach akustycznych. Idealnie nadaje się do mieszkalnych i komercyjnych projektów krajobrazowych i oferuje doskonałe rozwiązanie problemu zanieczyszczenia hałasem na zewnątrz. Aby uzyskać więcej informacji na temat produktu, odwiedź stronę internetową Acoustiblok już dziś. Ta firma jest najlepszym dostawcą ochrony przed hałasem i została przedstawiona w National Geographic TV.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzenia-platikowe.pl – ogrodzenie dźwiękochłonne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte